Novinky 2010  |  Novinky  |  Jumpkey.cz Jumpkey.cz na Facebooku


Follow jumpkey_cz on Twitter


Eurotrip 2010 - Brusel
Počet fotek: 63
Eurotrip 2010 - Brusel - EXPO (Atomium)
Počet fotek: 21
Eurotrip 2010 - Rotterdam
Počet fotek: 35
Eurotrip 2010 - Den Haag
Počet fotek: 40


WEBSLICE (Jumpkey.cz - Novinky)

U Hřiměždického lomu

10. 10. 2010

 A máme tu další sadu fotek z okolí Hřiměždic. Každý kdo zná Hřiměždice, jistě ví i o zatopeném lomu. Je to místo pro širokou veřejnost a všichni se sem chodí bavit. Pojďme tedy společně zavzpomínat na letní dny u lomu.

Nové fotky z bushe

09. 10. 2010

 Přidal jsem do své fotogalerie snímky přírody z okolí vesnice Hřiměždice. Tentokrát to bylo mimo letní akci Highjump, takže méně lidí a více klidu.

QUIX HIGHJUMP 2010 naposledy

21. 09. 2010

 Schválně, kdo z vás pozná "Čudlu"..! Přidal jsem poslední fotky z Highjumpu 2010, které mám. Je to mix různých fotek, takže si jistě každý přijde na své. Na jedné z fotek se ale nachází zajímavé stvoření, tedy Čudla. Schválně kdo ho, nebo snad ji, ale nejspíš to, najde jako první. Své tipy můžete psát na Facebooku.

Nové fotky z Highjumpu, tentokrát 50 rocks

20. 09. 2010

 Další doprovodnou akcí QUIX HIGHJUMPU 2010 byly skoky na kolech a motorkách pitbike. Parta 50 rocks se opět postarala o skvělou podívanou a já vám přináším pár fotek.

Módní přehlídka RipCurl na HIGHJUMPU

19. 09. 2010

 Po krátké pauze přináším další fotky. Tentokrát jde o pár obrazů z letní adrenalinové akce HIGHJUMP, kam se mnozí z nás přijeli bavit. Akce se konala ve dnech od 30. do 31. července a byla jedním z největších lákadel tohoto léta. Fotky se týkají jedné z doprovodných akcí, tedy módní přehlídky RipCurl.

Skupiny fotogalerií, TAGCLOUD, cože..?

05. 08. 2010

 Když se nad tím zamyslíte, tak to není zase takový nesmysl. Tedy samozřejmě pro ty z vás, co jste už nějaký ten pátek strávili na internetu a pečlivě si do sítnice vypalovali obdélníkový tvar obrazovky.

Rozdělil jsem všechny fotogalerie na stránkách Jumpkey.cz do příslušných skupin jako jsou například "Auta", "Panoramata", "Sport", "Zvířata" apod. Abyste se k jednotlivým skupinám mohli dostat, přidal jsem na své stránky tzv. TAGCLOUD. Jde o část stránek, kde jsou všechny skupiny vypsány a fungují jako odkazy. Stačí jen kliknout a dostanete se na příslušnou skupinu o kterou máte zájem.

V tomto případě je TAGCLOUD animovaný a odkazy v něm obsažené hezky rotují. Na svých stránkách jsem jej uvedl jak v pravé části, tak i nahoře na stránce Fotogalerie.

Doufám že toto rozdělení do skupin vám všem zpříjemní prohlížení fotek na Jumpkey.cz.

Předvečer akce HIGHJUMP

29. 07. 2010

 Ano, už se to blíží! Zítra odstartuje další ročník letní adrenalinové akce Highjump. Právě sedím u lomu a píšu tyhle řádky. Máme tu skvělé počasí a nebýt po západu slunce, tak bychom se opalovali. Pomalu vrcholí všechny přípravy a začíná se testovat technika. Banery visí, lampiony a lucerny svítí a voda je pořád mokrá. Uchvácen romantickým podvečerem a při pohledu na baner sdělující QUIX HIGHJUMP 2010, jdu si pro nějakou "dvanáctku". Tedy doufám, že to bude alespoň "dvanáctka"..

Na závěr vás všechny vybízím - PŘIJEĎTE SE BAVIT NA HIGHJUMP..

Komentáře od Facebooku

22. 07. 2010

 Nyní můžete přímo na mých stránkách psát komentáře od Facebooku. Lze tak vyjádřit názor a co si myslíte o zrovna zobrazené stránce, nebo části jejího obsahu. Tyto komentáře jsou prozatím zprovozněny při náhledech na fotky každé z fotogalerií a to úplně dole na konci stránky. Je ale možné na toto místo "skočit" pomocí kliknutí na odkaz Přidat komentář na Facebook, který se nachází hned pod názvem fotogalerie v horní části.

Pevně doufám, že to mnozí z vás nejen ocení, ale i využijí.

Web Slices aneb 'cibulové kroužky' .. ?

16. 07. 2010

 Když už cibulové, tak určitě ne kroužky, ale plátky. Jenže nejsou ani cibulové, jsou totiž webové. Web Slices, neboli webové plátky, tak se nazývá technologie od firmy Microsoft, která byla na svět uvedena společně s internetovým prohlížečem Internet Explorer 8.

Těm z vás, kteří ji znáte a používáte není třeba nic vysvětlovat. Ostatním napovím, že jde o technologii díky které se vám můžou zobrazovat příslušné informace pod tlačítkem v horním panelu vašeho prohlížeče. Většinou jde o krátké textové zprávy, které jsou tak hned po ruce. Tato technologie není podporována jen prohlížečem od firmy Microsoft, ale například i prohlížečem Mozilla Firefox (zde je nutné instalovat doplněk, například WebChunks).

Abyste mohli využívat technologie Web Slices, musí na to být vaše oblíbené stránky připraveny a jejich kód musí být příslušně upraven. Právě tyto úpravy jsem provedl na svých stránkách Jumpkey.cz a to v případě části Novinky. Nyní stačí myší najet na oblast, kde se novinky zobrazují a máte možnost využít technologie Web Slices.

'Ještě pípni a uvidíš..'

15. 07. 2010

 Přesně tak, stránky Jumpkey.cz mají svůj Twitter účet. Twitter je sociální síť (nebo chcete-li "mikroblog"), kam její uživatelé mohou psát textové příspěvky a to nejen přes internet, ale například i pomocí mobilního telefonu.
Tato síť u nás zatím není příliš rozšířená, ale ani to mi nezabránilo si zde vytvořit účet jumpkey_cz. A právě proto můžete na levé straně mých stránek najít ikonu Twitteru s odkazem na můj účet.

US cars aneb 'ameriky'

14. 07. 2010

 Poslední fotky z akce RelaxMeeting které mám, se týkají vozů americké výroby. Můžete si tak prohlédnout veteránská auta, která jsou v mnoha případech starší než vy, nebo i jejich mladší a modernější potomstvo. Pro zpestření jsem dodal i nějaké fotky z erotické myčky těchto amerických krásek.

Free for ride

13. 07. 2010

 Jak jsem zmínil, tak plním! Jsou tu fotky z exhibice na kolech a bruslích, která se konala při tuningovém srazu RelaxMeeting v Pardubicích. O show se postarala parta 34R FREE FOR RIDE a všichni podali skvělý výkon. Však se sami můžete přesvědčit, stačí se podívat do fotogalerie.

RelaxMeeting Pardubice

12. 07. 2010

 A máme tu další fotky z tuningového srazu. Tentokrát jde o RelaxMeeting, který se konal v Pardubicích. Kromě hezkých aut, exhibicích na kolech a bruslích byly k vidění i sexy kočky, tak si ty záběry nenechte ujít.

Linkeři, můžete Linkovat!!

05. 07. 2010

 Mnozí z vás už jistě slyšeli o Linkuj.cz. Je to server, který obsahuje odkazy na to nejlepší na webu. Právě proto na levé straně najdete odkaz, který můžete k linkování použít. Více informací najdete na www.linkuj.cz.

Zaleťte si do Milána

03. 07. 2010

 Prohlédněte si některé krásy italského města Miláno. Přináším další fotogalerii s fotkami právě z tohoto letoviska. Každý si jistě přijde na své a některé to může inspirovat při plánování dovolené. Škoda jen že se nám po prvním dni pokazilo počasí, ale i tak jsem stihnul udělat pár fotek.

HIGHJUMP 2010

14. 06. 2010

 Ano, je to tak! Blíží se jedna z nejlepších letních akcí zvaná HIGHJUMP. Jde o extrémní skoky do vody z výšek 16m, 12m a z houpačky ve výšce 5m. Po dni plném vražedných skoků a snad i sluníčka, vás bude čekat večerní program se spoustou kapel, dobrým pitím a neuvěřitelnou atmosférou. Více se dozvíte na www.highjump.cz.

Také z tohoto důvodu se na stránkách Jumpkey.cz objevil baner v horní části menu. Stačí jen kliknout a dozvíte se více.

Nové fotky ze ZOO

08. 06. 2010

 Vzpomínáte, jak jsme byli krmit lachtany? No, někteří z vás určitě ano. Přidal jsem do fotogalerie nové fotky a ty se týkají právě naší návštevy v pražské ZOO a blízkého setkání s lachtany. Na fotkách jsou i další zvířata, tak si je pořádně užijte.

Facebook řekl: 'To se mi líbí'

07. 06. 2010

 Od této chvíle může každý uživatel Facebooku vyjádřit své sympatie ohledně stránek Jumpkey.cz. Na stránkách je nově zavedena aplikace To se mi líbí, nebo chcete-li LIKE BUTTON. Pokud se vám bude líbit právě zobrazená stránka, stačí kliknout na tlačítko s nápisem To se mi líbí, které se nachází vlevo nahoře na každé stránce. Hodnotíte tak konkrétní zobrazenou stránku, nikoliv celý web.

Samozřejmě, po každém kliknutí na tlačítko To se mi líbí, je lepší napsat krátký komentář, nebo důvod proč se Vám stránka líbí.

Jak pevně doufám, zlepší se tím sdílení informací ohledně mého webu a snad i více lidí se tak podívá na fotky a další materiály z Jumpkey.cz.

Mimoňské války

30. 05. 2010

 Chcete vidět hezká auta, sexy kočky, nebo třeba i přísného porotce? Tohle všechno jste mohli zhlédnout na tuningovém srazu Mimoňské války. Již 16. díl se konal o víkendu dne 8. května a bylo na co se dívat. V části Fotogalerie naleznete některé z fotek, které jsem pořídil.

'Tu kytáru jsem fotil kvůli tobě..'

02. 05. 2010

 I to by se dalo říct o mé účasti na výstavě profesionální audio techniky Prolight & Sound. Výstava se konala ve Frankfurtu nad Mohanem a probíhala společně s výstavou hudebních nástrojů. Díky tomu se můžete podívat na spoustu zajímavých "hraček" od špičkových mikrofonů až po extravagantní kytary.

Výstava orchidejí

28. 03. 2010

 Pro všechny, kteří nestihli navštívit výstavu orchidejí, uvádím sérii fotek s těmito překrásnými květinami. Výstava se konala v pražské botanické zahradě a myslím, že měla obrovský úspěch. Toho důkazem byla i neuvěřitelná fronta před skleníkem Fata Morgana, která nás naštěstí nezastihla. Tak si nenechte ujít ty překrásné barvy a tvary a všechny si je prohlédněte.

Italská panoramata

06. 03. 2010

 Tentokrát přináším panoramatické fotky italských hor. Některé z vás to potěší, jiným to připomene nedávnou dovolenou a mě osobně to udělá radost. V každém případě doufám v úsměv na tváři.

První vlaštovka

04. 03. 2010

 Tak už je to tady, přináším fotky z naší dovolené v Itálii. Byli jsme v mnoha střediscích a počasí nám skoro pořád přálo. Tedy až na pár dní, kdy byla mlha a trochu sněžilo. I tak to ale byla skvělá dovolená.

Expedice Špindler 2009

20. 02. 2010

 Super počasí, bezva fotky ze Sněžky a teplo v botách. Tak přesně toto chybělo naší expedici Špindler, kterou jsme podnikli v listopadu minulého roku. Ale ne, jen přeháním. Třeba já jsem v botách teplo měl, jak na tom byli ostatní, to jsem nekontroloval. Nicméně to počasí skutečně nebylo nejlepší. I tak jsem přidal pár fotek z této výpravy. Jsou to poslední fotky z roku 09, tak si je užijte.

Hurá na Karlštejn

17. 02. 2010

 Bylo tomu ještě minulý rok, kdy jsme vyrazili na výpravu na hrad Karlštejn. A přitom stačilo tak málo a naprostá lehkomyslnost našeho navigátora nás málem připravila o celý výlet. Nakonec vše dobře dopadlo a tak ve své fotogalerii mohu uvést další soubor fotek, tentokrát z výletu na hrad Karlštejn.

Zobrazení posledních fotogalerií

26. 01. 2010

 Jak jste si jistě všimli, na úvodní stránce Jumpkey.cz jsou nyní zobrazeny čtyři nejaktuálnější fotogalerie. Pod touto částí stránky se nacházejí novinky, jak jste byli zvyklí z dob dřívějších. Jistě bude příjemnější přečíst si co je na webu nového a v případě nové fotogalerie si hned prohlédnout fotky.

Mistrovství světa v baseballu

25. 01. 2010

 Ano, Česká republika hostila část Mistrovství světa v baseballu! Vše se odehrálo v září minulého roku a bylo na co se dívat. Konečně jsem viděl přeraženou pálku o nadhozený míček. Jen hromadného žvýkání tabáku jsem si nevšiml, ale i tak to bylo něco. Především proto, že tým Mexika vyhrál vysoko 8:0 nad týmem Chinese Taipei. Fotky z tohoto utkání najdete ve fotogalerii.

Panoramata

14. 01. 2010

 Tak jste se konečně dočkali - mé fotky z Nikita SurfTripu 2009 jsou vyčerpány. Nyní ve fotogalerii naleznete poslední část, tentokrát snímky panoramatické. Doufám že si jejich prohlížení užijete stejně, jako já jejich pořizování. Aloha a Bůh na prkně s vámi.

Svatý Šebestián ..?

13. 01. 2010

 Samozřejmě mám na mysli San Sebastian, překrásné město na severu Španělska. I tam jsme se podívali při naší dovolené na surfech. Z Francie je to co by kamenem dohodil a tak jsme vzali foťáky a vyrazili na výlet. Několik vybraných fotek jsem dal do fotogalerie, takže se tam můžete "podívat" i vy.

Přivítání v novém roce

12. 01. 2010

 Všechny vás vítám v novém roce a těm co si to zaslouží přeji, aby to byl rok lepší než ten předchozí. K přání přidávám několik dalších fotek do své fotogalerie a doufám, že i v následujících dnech mi zachováte přízeň.
ZÁLOŽKA - novinky odtud níže již byly na tomto počítači zobrazeny

Vyberte si ze skupin
fotogalerií..
Nainstalujte si
Get Adobe Flash player

Líbí se Vám záložka u novinek?

Ano  (2147)

Ne  (1388)


Celkový počet hlasů:  3535

Líbí se Vám nový vzhled stránek?

Stránky byly spuštěny dne 27. 03. 2007