Novinky 2009  |  Novinky  |  Jumpkey.cz Jumpkey.cz na Facebooku


Follow jumpkey_cz on Twitter


Eurotrip 2010 - Brusel
Počet fotek: 63
Eurotrip 2010 - Brusel - EXPO (Atomium)
Počet fotek: 21
Eurotrip 2010 - Rotterdam
Počet fotek: 35
Eurotrip 2010 - Den Haag
Počet fotek: 40


WEBSLICE (Jumpkey.cz - Novinky)

Už jste viděli historii?

10. 12. 2009

 Samozřejmě mám na mysli historii svých stránek. Vylepšil jsem zobrazování velkých náhledů s ukázkami, jak můj web vypadal či vypadá. Stále si to nedokážete představit? Klikněte si na odkaz Historie stránek, otevřete si některý ze zobrazených náhledů a hned uvidíte.

Jak se vlastně vyrábějí surfy?

05. 12. 2009

 Odpověď na tuto a mnoho dalších otázek jsme dostali v "továrně" na surfy. Měli jsme možnost vidět jak se surfy tvarují, barví, opatřují designy, jak si vlastně surfa objednat apod. Ve fotogalerii najdete pár fotek z této návštěvy.

Ostatní surfaři

02. 12. 2009

 Další fotky které vám můžou připomenout letní pohodu jsou tu. Některým z nás ovšem připomínají mnohem více. Modřiny už jsou dávno pryč a tak můžeme zavzpomínat na jízdu na surfech alespoň díky fotkám.

Město Hendaye ve Francii

01. 12. 2009

 Tentokrát jsem přidal fotky z francouzského města Hendaye, kde jsme se také učili jezdit na surfech. Vše naleznete ve fotogalerii, tedy až na ty úžasné bagety, co tam dělají.

Květiny a makro fotky

13. 11. 2009

 Máme tu další příděl fotek z Francie. Nyní jde o fotky květin a makro záběry všeho možného, co jsem zahlédl. Kdyby bylo více času, počkal bych si na nějakou stvůru z moře a to by byla podívaná. Nicméně v tak krátkém čase jsem z moře viděl vylézat "jen" lidi.

Drakuji, drakuješ, drakujeme aneb.

12. 11. 2009

 Dalším příspěvkem do mé fotogalerie jsou fotky z francouzské pláže při pouštění draků, tedy při "kitingu". Podvečerní slabé světlo moc nepřálo kvalitě fotek, ale i tak jsem se přemohl a pár fotek udělal, namísto toho abych svůj proklatý kompakt zahrabal do písku.

Děti na prknech

11. 11. 2009

 Přidal jsem další fotky z Nikita SurfTripu. Tentokrát se můžete podívat na malé děti, jak vyvádějí na prknech u břehu. Doufám že se to na stará kolena také jednou naučím.

Jumpkey.cz na Facebooku

26. 10. 2009

 Někteří si jistě všimli modré, chytlavé a velice povědomé ikonky Facebook na levé straně. Ano, stránky Jumpkey.cz mají svoji vlastní skupinu na Facebooku. Po kliknutí na tuto ikonu budete odkázáni právě sem. Pokud již využíváte služeb Facebooku, jistě to pro vás bude příjemné zpestření.

Nové fotky z Nikita SurfTripu

18. 10. 2009

 Už je to tady, konečně jsem se dopracoval k fotkám z mé dovolené ve Francii. Tentokrát jsme s mnoha ostatními vstoupili do řad nováčků na surfových prknech. Ano, zúčastnili jsme se Nikita SurfTripu, kde nás zkušení instruktoři učili "jak na surfa". Postupem času přidám i ostatní fotky, které jsem si přivezl.

Nová anketa

08. 10. 2009

 Jelikož jsem na své stránky přidal záložku k novinkám, vytvořil jsem i anketu, která se jí týká. V anketě můžete hlasovat, jestli se vám toto vylepšení zamlouvá, či nikoli. Anketu najdete jako vždy po pravé straně. Všem předem děkuji za hlasování.

Záložka v novinkách

07. 10. 2009

 Vytvořil jsem záložku, která se zobrazuje u novinek po levé straně. Záložka má zelenou barvu a obsahuje motiv listu. Její pozice vám rozděluje přečtené novinky od těch nepřečtených, respektive od těch, které se na vašich počítačích ještě nezobrazily. Veškeré novinky pod touto záložkou jste již měly zobrazené. Ty co se nacházejí nad záložkou jste na daném počítači ještě neviděli. Doufám že vám to zpříjemní pobyt na mých stránkách.

Aktualizace fotogalerie - Mimoňské války

26. 09. 2009

 A máme tu další fotky, tentokrát z 15. Mimoňských válek. Auta byla silná, rychlá a hezká, taky slušně hráli. S účastí už to bylo horší, ale na druhou stranu, závody v driftování to myslím všem vynahradily. Proto jsem fotky rozdělil na dvě části. První část obsahuje klasické záběry aut stojící, jezdících i spících a druhá už jen auta při driftových závodech.

Aktualizace fotogalerie - basket

25. 09. 2009

 Jak jsem slíbil, tak plním. Přidal jsem nové fotky do fotogalerie. Fotky se týkají prvního neoficiálního Mistrovství Jižního Města v košíkové, které jsme pořádali na konci léta.

Aktualizace fotogalerie - zvířata

24. 09. 2009

 S rychlostí mě neznámou, přináším druhou a tedy i poslední sadu fotek z mé nedávné návštěvy pražské ZOO. Příští fotogalerie se bude věnovat basketbalu, což jistě bude příjemná změna.

Aktualizace fotogalerie - květiny

23. 09. 2009

 Ve fotogalerii přibyly nové fotky a v brzké době přibude spousta dalších. Tentokrát jsem přidal makro fotky květin z pražské ZOO. Následně se můžete těšit ještě na jednu sérii fotek z pražské ZOO a pak už změním téma a půjdeme na basket, Mimoňské války a další.

Nová část stránek - Ostatní

20. 09. 2009

 Rozšířil jsem své stránky o část "Ostatní" jejíž odkaz je v horním menu. Postupem času se zde bude nacházet více odkazů a informací, nicméně nyní je tam jen jeden. Jde o odkaz "Ikony webu Jumpkey.cz", kde máte možnost si nechat vygenerovat kód pro vložení ikony stránek Jumpkey.cz na Váš web.

Děkuji všem, kdo mě takto podpoří!

Přidání RSS kanálu

19. 09. 2009

 Od této chvíle stránky Jumpkey.cz disponují RSS kanálem. Tento obsahuje novinky týkající-se webu. Odkaz na RSS kanál se nachází napravo v horním menu a jeho adresa je: http://www.jumpkey.cz/rss. Můžete si jej tedy přidávat do svých RSS čteček, nebo ho pročítat přímo v internetovém prohlížeči.

Aktualizace fotogalerie - Cooliris

16. 08. 2009

 Jistě už mnozí z vás slyšeli o "3D zdi" Cooliris. Pokud ne, můžete se s ní blíže seznámit i díky mým stránkám. Jde o prográmek, který efektně zobrazuje fotky, nebo videa z mnoha stránek. Od nynějška je tato možnost zpřístupněna i na Jumpkey.cz. Stačí si do svého prohlížeče doinstalovat Cooliris ze stránek www.cooliris.com a vše si vyzkoušet. Další informace naleznete u mě ve fotogalerii, nebo na stránkách výrobce.

Aktualizace fotogalerie

08. 08. 2009

 Všem přináším nové fotky z pražské ZOO. Již delší dobu jsem tam nebyl a tak jsem byl mile překvapen mnoha změnami, kterými ZOO prošla. Především výstavbou rozhledny Obora a novou exhibicí pro tuleně. Všechny fotky vám přináším ve třech různých fotogaleriích.

Highjump 2009

13. 07. 2009

 Tento rok proběhne již 10. a tím pádem jubilejní ročník závodů ve skocích do vody. Ano, řeč je tu o vydařené letní akci zvané HIGHJUMP. Také z tohoto důvodu na mých stránkách přibyl baner v horní části stránek. Kdo se odváží na baner kliknout, dozví se mnohem více.

Změny názvů stránek

01. 07. 2009

 Provedl jsem pár úprav a výsledkem jsou změny názvů všech stránek. Nyní se jako první zobrazuje aktuální umístění, kde se právě nacházíte. Jistě tuto změnu uvítáte, neboť teď ten název máte na očích jako první v pořadí.

Plánované změny

30. 06. 2009

 Už je tomu dlouho, co jsem přidal nějakou novinku, nebo pár fotek do fotogalerie. To, jak pevně doufám, se brzy změní. Provedu pár úprav ve zdrojových kódech a pak hurá na přidávání dalšího obsahu. Kromě přidání fotek plánuji zavést sekci pro videa. Tak se můžete těšit.

A vločky už jsou pryč

20. 04. 2009

 Jelikož už venku není taková zima a vločky už také nepadají, zrušil jsem padající vločky v horním menu. Jestli bude hezké počasí, vylepším horní menu něčím aktuálnějším. Snad mě ta aktivita nepřepadne ve chvíli silných dešťů.

Nové zobrazení fotogalerie

13. 04. 2009

 Vylepšil jsem zobrazení fotek ve fotogalerii. Nyní vám fotky zobrazuje tzv. "Slimbox". Doufám, že se vám tato změna bude zamlouvat, protože brzy přibudou nové fotky.

Aktualizace fotogalerie

27. 01. 2009

 Tak tu máme první vlaštovku roku 2009. Přidal jsem další fotogalerii a to s obrázky, které jsem pořídil na Vyšehradě. Některé fotky se povedly, jiné zas naznačují, že se ještě musím naučit ovládat nový foťák. Tak si to užívejte, jak jen to bude možné.

Aktualizace Historie stránek

17. 01. 2009

 Již minulý rok jsem představil své stránky v novém designu. Tato změna je znázorněna v Historii stránek a je zde uvedena k datu 22. 11. 2008.

Počítadlo TOPLIST na stránkách

08. 01. 2009

 Zaregistroval jsem své stránky u TOPLISTu, takže nyní budu mít mnohem přesnější představu o návštěvnosti stránek. Stejně tak, jako vy. Počítadlo přístupů je totiž zobrazeno pod odkazy na levé straně. Jsem si jist, že tyto statistiky pro mě budou velmi zajímavé a doufám, že je budu moci kladně ohodnotit.

Přivítání v novém roce

08. 01. 2009

 Tímto vás všechny vítám v novém roce 2009. Snad bude ještě o něco lepší, než rok předcházející. Já osobně doufám, že budu mít více času na focení a tím i více fotek na stránkách. To abyste měli spoustu důvodů se sem vracet.
ZÁLOŽKA - novinky odtud níže již byly na tomto počítači zobrazeny

Vyberte si ze skupin
fotogalerií..
Nainstalujte si
Get Adobe Flash player

Líbí se Vám záložka u novinek?

Ano  (2147)

Ne  (1388)


Celkový počet hlasů:  3535

Líbí se Vám nový vzhled stránek?

Stránky byly spuštěny dne 27. 03. 2007